LED неонова стрічка 10Вт 24В 10x10 мм SMD2835 120 діодів лимонний, серія Neon, гарантія 3 роки
157,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- В наявності
- Код: EH-STR-10N4
LED неонова стрічка 10 Вт 24 В 10 х 10 мм SMD2835 120 діодів лимонний 447que, серія Neon, гарантія 3 роки бренда Electro House — гнучка та яскрава LED стрічка, яка має приємне рівномірне світіння без сліпучих яскравих точок і темних ділянок. Використовується для створення підсвічування і світлових акцентів у ландшафтному та архітектурному дизайні, для створення реклами та дизайну приміщень. Спека, холод, перепади температури, підвищена вологість не впливають на її працездатність. Можна створювати літери, об'ємні фігури та малюнки. Часто гнучкий неон використовують для створення святкової ілюмінації, наприклад, для виготовлення гірлянд.
Можна використовувати відрізки завдовжки до 10 м без втрати яскравості. Неонова LED-стрічка EH-STR-10N4 під'єднується до електромережі 220 В без використання блока живлення, що робить її експлуатацію простою та комфортною. Для під'єднання до мережі застосовується конектор, який перетворює змінний струм на постійний. Для експлуатації цієї неонової стрічки вам знадобиться тільки конектор і електрична розетка 220 В. Завдяки цій особливості можливий практично миттєвий монтаж або демонтаж виробу.
LED-стрічка поміщена в спеціальну захисну оболонку та має ступінь захисту IP65, оболонка не тільки захищає від впливу вологи, але й забезпечує приємне рівномірне світіння. LED-стрічка містить 120 діодів на метр. Всі електричні з'єднання під час експлуатації поза приміщенням або в приміщенні з підвищеною вологістю мають бути добре ізольовані та захищені від зовнішніх несприятливих впливів. Стрічка має тривалу гарантію — 3 роки. Під час монтажу й експлуатації потрібно дотримуватися правил електричної безпеки.
*Ціна вказана за 1 метр.
Важливо! Під'єднувати виріб до електромережі потрібно тільки за допомогою спеціального конектора, під'єднання без його використання безпосередньо призведе до виходу виробу з ладу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Гарантія | 3 роки |
| Довжина | 50 м |
| Колір світіння | лимонний |
| Кратність різання | 10 см |
| Кут розсіювання | 120 |
| Кількість світлодіодів, шт/м | 120 |
| Напруга живлення | 24 В |
| Розмір | 10x10 мм |
| Серія | Neon |
| Споживана потужність Вт/м | 10Вт |
| Температурний діапазон | -20 ... +50°С |
| Тип діода | SMD2835 |
- Ціна: 157,30 ₴

