Продавець "220Alfa" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
366 відгуків
220Alfa
+380970844360
+380953850261
 • "220Alfa"
 • Товари та послуги
 • Вита пара для прокладки всередині приміщень та зовнішнього монтажу (зовнішня). Коаксіальний кабель TV.

Вита пара для прокладки всередині приміщень та зовнішнього монтажу (зовнішня). Коаксіальний кабель TV.

Вита пара − вид кабелю зв'язку, який може складатися з однієї або кількох пар ізольованих провідників, скручених між собою і зверху покритий оболонкою з пластику, яка в свою чергу може бути різного типу, залежно від призначення кабелю. Завдяки своїй дешевизні і легкості монтажу, є найпоширенішим рішенням для побудови дротових локальних мереж Ethernet, замкнутих відео систем та ін. Можна зустріти аналогічні за значенням назви витої пари: мережевий кабель, Lan кабель.

Вита пара - різновиди і застосування

Існують три основних типи оболонки кабелю:

 1. Вита пара для прокладки всередині приміщень. Вона має дуже гнучку ізоляцію в основному сірого кольору і добре підходить для укладання по складних лабіринтах різних приміщень.

 2. Вита пара для зовнішньої прокладки.Ізоляція чорного кольору, дуже жорстка і не піддається впливу зовнішніх факторів, таких як сонячна радіація, вода, мороз і т. д.

 3. Вита пара для зовнішньої прокладки, з можливістю перекидання і натягування її по повітрю (наприклад, між будинками). До ізоляції цього кабелю припаяний сталевий корд в ізоляції, який виконує несучу функцію.

За ступенем захисту вита пара буває наступних видів:

 • UTP — неекранована вита пара − не має захисний екран;

 • FTP — фольгована вита пара − загальний фольгований екран;

 • STP — екранована вита пара − екранована кожна пара і загальний екран на весь кабель;

 • S/FTP — фольгована екранована вита пара − зовнішній екран мідь, а кожна пара у фользі;

 • U/STP — незахищена екранована вита пара − без загального екрану, але кожна пара у фользі;

 • SF/UTP — захищена екранована вита пара − подвійний зовнішній екран;

Екранування зменшує вплив зовнішніх перешкод. Залежно від провідника − кабель буває одне і багатожильний. Кабель складається з декількох жив набагато м'якше і еластичною. Його в основному застосовують для виготовлення патч-кордів. Одножильний, в свою чергу, використовують для прокладки трас, магістралей. Його товсті жили швидко ламаються при частому згинанні, але зате добре підходять для підключення до різних розеток.

Залежно від швидкості передачі даних-кручена пара ділиться на 7 категорій. Найбільш широке примениние отримав кабель категорії 5е. При використанні 2-х пар можна отримати швидкість 100Мб/с, а при використанні 4-х пар 1000Мб/с.

Кожна окремо взята вита пара повинна мати хвильовий опір 100±15Ом і всі з'єднання необхідно проводити спеціальними коннекторами, тому різні скручування кабелю неприпустимі.

Існує дві основні схеми обтиску кабелю:

 • прямий патч-корд - для з'єднання порту мережевої плати та порту комутатора (світч, роутер);

 • перехресний патч-корд - для з'єднання безпосередньо двох мережевих плат різних комп'ютерів;

Хоча все сучасне мережеве обладнання підтримує підключення різним способом, і автоматично перемикає порти під конкретний кабель.