
Нагрівальна плівка кругла для дзеркал (антизапотівання) 250 мм 1,5-2,5 W/dm2
163,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022523
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плівка нагрівальна (антизапотівання) для дзеркал 250 мм 1,5-2,5 W/dm2
Підігрів для дзеркал - система антизапотівання дзеркал, призначена для запобігання утворенню конденсату та пари на поверхні дзеркал у ванних кімнатах або інших вологих приміщеннях.
Принцип роботи плівки для підігріву дзеркал:
- нагрівальна плівка є тонким нагрівальним електричним елементом, виконаним із спеціального матеріалу з високою теплопровідністю. Ця плівка наноситься на задній бік дзеркала або вбудована в структуру дзеркала.
- за рахунок підтримки підвищеної температури на поверхні дзеркала система антизапотівання запобігає запотіванню дзеркала навіть в умовах високої вологості або після душу.
Підключення плівки для анти запотівання дзеркал: один дріт до живлення AC 220V, другий дріт до реле
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP54 |
| Вихідна напруга | 220 V |
| Габаритні розміри | 250х250 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 1,5-2,5 W/dm2 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Тип обладнання | Антизапотівання дзеркал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163,20 ₴


