
Адресний гнучкий смарт неон 12В AVT IP65 16 Вт RGBIC силікон 6x12
398,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022442
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Адресний гнучкий смарт неон 12В AVT IP65 16 Вт RGBIC силікон 6x12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Тип діода | SMD 3535 |
| Вхідна напруга | 12 V |
| Колір світіння | RGB |
| Застосування | Для вулиць; Для приміщень; Для реклами; Для дому; Для авто |
| Гарантія | 12 міс |
| Робоча напруга | 12 V |
| Клас якості | Premium |
| Кількість світлодіодів | 90 Led/m |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Яскравість | Надяскрава |
| Тип керування | З пультом |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Кратність різу | 3,2 см |
| Кількість метрів в котушці | 25 м |
| Матеріал оболонки | Силікон |
| Тип чіпа | WS 2812 |
| Відстань між контактами | 1 мм |
| Кут світіння | 140° |
| IP захист | IP65 |
| Вихід постійного струму | 12 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398,20 ₴

