
LED профіль врізний глибокий ЛПВ-12 анодований (16х12мм) 2м з розсіювачем у комплекті
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- В наявності 633 од.
- Код: 1016258
Алюмінієвий врізний глибокий LED профіль ЛПВ12 анодований (палка 2м) з матовим розсіювачем в комплекті
Загалом серед унікальних властивостей лед профіля ми зможемо виділити:
- відведення високої температури від світлодіодних виробів;
- комфортність монтажу;
- видний та сучасний корпус;
- допустимість перерізати профіль;
- декорація.
Технічні дані анодованого врізного профілю для світлодіодної стрічки:
- Тип: глибокий профіль для світлодіодної стрічки
- Матеріал: алюміній
- Покриття: з покриттям (анод.)
- Спосіб монтажу: врізний
- Країна-виробник: Китай
Комплектація світлодіодного профілю:
- профіль;
- матовий розсіювач довжиною 2 м
Області використання профілю для лед стрічок:
- меблевий ринок;
- торгівельно-виробниче обладнання;
- сфера реклами;
- будівельний бізнес;
- автоапарат.
Вибір світлодіодних продуктів, представлених на внутрішньому ринку, невпинно зростає і зараз винайдено масу спеціальних та супроводжуючих виробів для якісного використання led освітлення. Серед них хочеться визначити цінність профілю для світлодіодної стрічки. Такий виріб призначений для встановлення лед освітлення. Алюмінієвий лед профіль служить корпусом для ледстрічки і відводить тепло з неї. LED-профіль дозволяє акуратно та компактно встановити світлодіодну стрічку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Комплектація | З матовим розсіювачем |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Покриття | Анодований |
| Розсіювач | Матовий (Frosted) |
| Тип монтажу | Врізний |
| Ширина | 15,8 мм |
- Ціна: 137 ₴



