
Блок живлення ультратонкий 12 В 5а 60Вт AVT SLIM PROF з клемами
424,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1021924
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота | 18 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вхідна напруга | 180-240 V |
| Гарантія | 24 міс |
| Довжина | 316 мм |
| Клас якості | Premium |
| Охолодження | Пасивне |
| Потужність | 60W |
| Струм на виході | 5 А |
| Тип блока | Ультратонкий |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424,40 ₴




