
Неонова стрічка світлодіодна 12 V 6 х 12 RGB AVT smd4040 108 LED/м 12 Вт/м IP65
326,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1019190
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Висота | 12 мм |
| Відстань між контактами | 1 мм |
| Габаритні розміри | 6x12 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Застосування | Для вулиць; Для приміщень; Для реклами; Для дому; Для авто |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 3 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 25 м |
| Кількість світлодіодів | 108 Led/m |
| Матеріал оболонки | Силікон |
| Потужність | 12W/m |
| Призначення | Для ванної; Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча напруга | 12 V |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Світловий потік на метр | 150 Lm/m |
| Тип діода | SMD 4040 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Тип керування | З пультом |
| Ширина | 6 мм |
| Яскравість | Яскрава |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326,40 ₴



