Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Виробник | МТК electro |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина | 36 мм |
| Клас якості | Standart |
| Кут світіння | 120° |
| Кількість світлодіодів | 3 Led |
| Потужність | 0.72W |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік | 60 Lm Lm |
| Температура світіння | 6000-6500 K |
| Тип діода | SMD 5050 |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34,20 ₴





