
Світлодіодний модуль 12 V рожевий smd5730 2led 1 W IP65
11,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1019207
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір світіння | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Виробник | МТК electro |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина | 50 мм |
| Клас якості | Standart |
| Кут світіння | 120° |
| Кількість світлодіодів | 2 Led |
| Потужність | 0.72W |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча напруга | 12 V |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,20 ₴




