
Матриця IC для LED 220 V 50 W 6000 K
101,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності 604 од.
- Код: 1014681
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матриця IC для LED 220 V 50 W 6000 K
Під час монтажу цього ремкомплекту, безумовно, потрібно поставити на службу додатковий радіатор для відведення тепла та теплопровідної пасти або теплопровідного клею.
Комплект представленої матриці, уявляючи собою нехитрий у встановленні та компактний модуль, призначений для зміни або ремонту в льод прожекторах, індустріальних або вуличних світильниках.
Матриця — це низка сполучених послідовно SMD-світлодіодів, що розташовуються на першокласній алюмінієвій основі. Алюміній чудово відводить тепло від світлодіодів, саме тому його дуже часто пускають у діодних виробах.
Світлодіоди SMD по черзі з'єднані між собою. Вони розташовуються на одній платі з IC драйвером, що серйозно зменшує масштаби приладу та полегшує заміну джерела освітлення. Ця матриця з SMD світлодіодів під'єднується до мережі 220 В.
Технічні характеристики:
тип — світлодіодна матриця
потужність діодної матриці — 50 Вт
світловий потік — 4000 люменів
індекс передавання кольору — 80
температура світла — 6000 К
напруга — 220 В
колір — Білий
кут розсіювання — 120 градусів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40 мм |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Матеріал підкладки | Алюміній |
| Потужність | 50W |
| Ресурс роботи | 20000 рік |
| Робоча напруга | 220-250 V |
| Світловий потік | 3285 Lm Lm |
| Струм на виході | 184 mA |
| Температура світіння | 6000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101,40 ₴


