
Кругла неонова стрічка біла тепла AVT 220V smd2835 144LED/м 12 Вт/м IP65
176,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1020879
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кратність порізування неона — 1 метр. Купити на сайті можна лише раз 5 метрів (5, 10, 15, 20, 25 тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Вага брутто | 0,55 кг |
| Вага нетто | 0,38 кг |
| Висота | 16 мм |
| Відстань між контактами | 8 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Застосування | Для вулиць; Для реклами |
| Клас якості | Professional |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Кратність різу | 100 см |
| Кут світіння | 360° |
| Кількість метрів в котушці | 50 м |
| Кількість світлодіодів | 144 Led/m |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Потужність | 7W |
| Призначення | Для вулиці; Для сходів; Для парку; Для фасаду; Для реклами |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча напруга | 220-250 V |
| Робоча температура | -25 °C — +40 °C |
| Світловий потік на метр | 300 Lm/m |
| Температура світіння | 2500 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі |
| Ширина | 15 мм |
| Яскравість на діод | 2 Lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176,30 ₴



