
Реле напруги DigiTOP VP-10AS у розетку, реле контролю та захисту від перенапруги бар'єр розеткове 2200W
780 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Реле напруги DigiTOP Vp-10AS 2200WATT 2,2кВт
Реле напруги призначене для захисту електричного обладнання від надмірних стрибків напруги. Заземлюючий контакт буде особливо корисним при захисті холодильника та пральної машини. Найпростіший варіант захисту від перенапруги – увімкнув та працює.
Варто зауважити, що багато хто категорично заявляє про нову електропроводку, із встановленими реле та автоматами захисту, що контролюють напругу для того, щоб захистити свою домашню побутову техніку та електроніку від перепадів напруги в електромережі. А деякі навіть згадають про функцію «вольт-контроль», яку застосовують деякі виробники, при виробництві побутової техніки. Але модернізація або заміна наявної у вас проводки, реле та автоматів – це дорога, довга та клопітна справа, яка не завжди є стовідсотковою гарантією захисту вашого майна. А функція «вольт контроль» звичайно чудова, але встановлюють її лише в холодильники та пральні машини, та й то не в усі.
Для того щоб захистити всю побутову побутову техніку, таку як: комп'ютери, телевізори, мікрохвильові печі, бойлери і т.д., наш інтернет магазин пропонує вам зовнішнє реле напруги, це практичний, зручний і за прийнятною ціною пристрій.
Найголовніші переваги:
Надійний захист всього вашого підключеного до мережі обладнання від різкого стрибка напруги, адже час реакції пристрою на подібні зміни складає всього 0,05 секунди, чого цілком достатньо для своєчасного відключення від мережі;
простота і зручність у використанні: увімкніть реле в розетку — і воно готове до роботи;
можна здійснювати самостійно налаштування приладу, задаючи як верхню, і нижню межу напруги в діапазоні від 120 до 280 вольт;
забезпечить холодильник та пральну машину додатковим захистом за рахунок вбудованого заземлюючого контакту;
надійний, легкий і міцний пристрій, який можна легко перевозити з собою і застосовувати там, де вам необхідно. Особливо це актуально при підключенні зарядних пристроїв ноутбуків та мобільних телефонів у незнайомих місцях, де у вас немає впевненості в надійності електропроводки.
Яскравість індикатора, що регулюється.
Тепер використання приладів стало ще комфортнішим, - регулюйте яскравість індикатора дисплея індивідуально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Дисплей | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | У розетку |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 10 А |
| Максимальний струм навантаження: | не більше 10А |
| Напруга на вході приладу: | 100-400В |
| Діагностуємих напруга: | 100-400В |
| Похибка вольтметра: | не більше 5 |
| Час відключення по верхній межі: | 0,05 сек |
| Час відключення по нижній межі: | не більше 1.2 сек (120-170В) 0,02 сек (120В) |
| Термозахист від внутрішнього перегріву: | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Нижня межа відключення (крок 1В): | 120-210 В |
| Верхня межа відключення (крок 1В): | 220-280 В |
| Час затримки включення (крок 5 сек): | 3-600 сек |
| Наявність коригування показань вольтметра: | Так |
- Ціна: 780 ₴





