
Распределительная коробка открытой установки 200x100x70 мм. IP 55
107 ₴
Показать все оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- В наличии
- Только оптом
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegram. Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Материал Пластик
Не содержит (без) галогенов нет
Оснащение/комплектация Нет (без)
Пломбируемый (-ая) да
Подходит для сборок (наборный) нет
Рабочая температура-25...60С
Призначення: для з'єднання і розгалуження електричних проводів і кабелю в умовах зовнішнього монтажу.
Матеріал: АБС-пластик, ПВХ.
Одиниця виміру (мін. норма відвантаження): штука.
Робочі температури: від -30 до +60 °С.
Температури монтажу: від -10 до +40 °С.
Колір: світло-сірий.
- Якісний матеріал (АБС), стійкий до перепадів температур та інших впливів навколишнього середовища, забезпечує тривалий термін експлуатації коробки.
- М'які багаторівневі вводи-сальники з щільною посадкою в отвори збільшують ступінь герметизації внутрішнього простору коробки. Сальники міцно тримаються в отворах, люфт відсутній. Кожен ввід має п'ять варіантів діаметра отвору. Матеріал сальників залишається пластичним тривалий час.
- Ущільнювальна гумка між корпусом і кришкою по всьому периметру коробки значно збільшує ступінь пило і волого захисту.
- Кришка фіксується до корпусу коробки за допомогою засувок, що забезпечує простий і швидкий монтаж.
- Коробка має невеликі зовнішні виступи на дні нижньої частини корпусу для дистанціювання від поверхні, до якої вони монтуються.
- Спеціальні виступи на внутрішній поверхні дна коробки, до яких можна прикручувати клемні колодки або шини нульові.
- Коробка поставляється в індивідуальній упаковці (полімерна плівка), що допомагає забезпечити належний зовнішній вигляд виробу до моменту установлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Взрывозащищенное исполнение | Нет |
| Клеммная колодка | Нет |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Способ установки | Накладной |
| Степень защиты IP | 55 |
| Тип системы | Коробка распределительная |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное сечение провода | 16 |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 107 ₴


