
LED профіль чорний врізний ЛПВ-7 не анодований (16х7мм) 2м з матовим розсіювачем у комплекті
107,80 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022795
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алюмінієвий профіль ЛПВ7 чорний врізний палиця 2 м (ПФ-19/4), 2 м +матовий розсіювач
Технічні дані представленого профілю:
- тип: профіль для світлодіодної стрічки;
- спосіб установки: врізний;
- колір: чорний;
- країна-виробник: Китай.
Cеред унікальних якостей LED профілю сміливо можна виділити:
- відвід високої температури від світлодіодних виробів;
- комфортність монтажу;
- видний і стильний корпус;
- допустимість перерізати профіль;
- декорація;
- комфорт зору.
У збірку даного ЛЕДпрофілю входять:
- профіль;
- розсіювач.
Області застосування профілю для Лед стрічок:
- меблевий ринок;
- торгово-виробниче оснащення;
- сфера реклами;
- будівельний бізнес;
- автоапарат.
Серед світлодіодних продуктів, представлених на внутрішньому ринку, хочеться позначити цінність профілю для світлодіодної стрічки. Такий виріб призначений для установки led освітлення. Алюмінієвий профіль служить корпусом для діодної стрічки, а також відводить тепло з діодної стрічки. Він безсумнівно допоможе компактно інсталювати стрічку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Комплектація | З розсіювачем |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Покриття | Не анодований |
| Тип монтажу | Врізний |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107,80 ₴/м






