
Сенсорний вимикач для дзеркал 12В (ON/OFF/DIM/Підігрів) IP20, 60W
245,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022516
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сенсорний вимикач 12В для дзеркал (ON/OFF/DIM/Підігрів) IP20, 60W
Сенсорні вимикачі для дзеркал - це спеціальні пристрої, які працюють на основі технології сенсорного розпізнавання, яка реагує на дотик.
Сенсорний вимикач для дзеркал зазвичай встановлюється у ванних кімнатах, для зручності увімкнення/вимкнення. Вимикач сенсорний може мати різні функції, такі як регулювання яскравості освітлення, таймери або навіть вмикати антизапотівання, що робить його популярним вибором для сучасних ванних кімнат.
Характеристики сенсорного вимикача для дзеркал на 12V (ON/OFF/DIM/Підігрів) IP20:
- розміри сенсора: 117х53х10 мм;
- розміри кнопки: 30х23 мм (2 кнопки);
- довжина дроту: 16 см;
- максимальне навантаження: 60W;
- кількість режимів роботи: Ввімкненя/Вимкнення/Димування/Підігрів;
- робоча температура: -20С° +50С°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габаритні розміри | 117х53х10 мм |
| Довжина дроту | 0,16 м |
| Колір світіння | Білий/Синій |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість сенсорів | 2 |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | 12 V |
| Робоча температура | -20°С - +50°С |
| Сумісність | сумісний з плівкою антизапотівання |
| Тип обладнання | Сенсорний вимикач для дзеркал |
| Тип спрацьовування | Дотик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245,50 ₴


