
Сенсорний вимикач для поверхонь IP44(4 рівня) 500W, 220V
413,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022513
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сенсорний вимикач для дерев’яних поверхонь IP44 220В
Сенсорні вимикачі для дерев’яних поверхонь - це спеціальні пристрої, які працюють на основі технології сенсорного розпізнавання, що реагує на дотик.
Сенсорний вимикач для дерев’яних поверхонь зазвичай встановлюється у ванних кімнатах, на кухні для зручності увімкнення/вимкнення. Вимикач сенсорний може мати різні функції, такі як регулювання яскравості освітлення, таймери, що робить його популярним вибором для сучасних помешкань.
Характеристики сенсорного вімкача для дерев'яних поверхонь IP44:
- розміри сенсора: 75х43х21 мм;
- розміри контролера: 75x43x21 мм;
- розміри кнопки: 50х35 мм;
- довжина дроту: 116+18 см;
- максимальне навантаження: 500W;
- призначення: для меблевої плити ДСП товщиною до 20 мм;
- кількість режимів роботи: увімкнення/вимкнення;
- робоча температура: -20С° +50С°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Вихідна напруга | 220 V |
| Габаритні розміри | 75x43x21 мм |
| Довжина дроту | 1,16+0,18 м |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість сенсорів | 1 |
| Потужність | 500 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Робоча температура | -20°С - +50°С |
| Тип обладнання | Сенсорний вимикач |
| Тип спрацьовування | Дотик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 413,20 ₴

