
Led світильник AVT BALKA білий холодний 52Вт 6500К IP20 120см
230,40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1022114
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegram. Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа холодна біла АVT BALKA 52W 120см IP20 (6500K)
Особливості та характеристики світлодіодної лампи BALKA 52W 120см IP20:
- швидкий старт;
- довготривалий період експлуатації — 30 000 год;
- підключення без стартерів та баластів;
- економія електроенергії;
- тип лампи — LED;
- вхідна напруга — 220V 50Hz-60Hz;
- рівень передачі світла — >80% Ra;
- габарити — 1200*60*24 мм.
Світлодіодна лампа BALKA 52W біла холодна 52W 6500K (120 см) — використовується для освітлення будь-яких об'єктів: медичні, офісні та навчальні заклади, торгові центри та магазини, невеликі виробничі приміщення, а також банківські організації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Форма | Линейная |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Длина | 1200 мм |
| Класс качества | Standart |
| Цвет свечения | Білий холодний |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Мощность | 52W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 220-250 V |
| Розсіювач | Матовий (Frosted) |
| Световой поток | 5200 Lm Lm |
| Способ монтажа | Кронштейн |
| Температура світіння | 6500 K |
| Тип диода | LED SMD |
| Тип питания | Від мережі |
| Тип лампы | Вбудовані LED |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип светильника | Лінійний; Стельовий; Настінний |
Информация для заказа
- Цена: 230,40 ₴


