
Світлодіодна лінійка магістральна 30см 220V 6W 6000K IP44 BRIGHT
63,90 ₴
Минимальный заказ — 5 шт.
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- В наличии 288 ед.
- Только оптом
- Код: 1019185
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegram. Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодна лінійка магістральна BRIGHT 30см 220V 6W 6000K IP44
Основною перевагою представленої led магістральної лінійки виділяється її здатність приєднуватися в ланцюг. Нижче перераховані інші позитивні якості продукту.
Плюси світлодіодним лінійки:
1. Тривала тривалість експлуатації — до 30 тисяч годин.
2. Екологічна безпека.
3. Щирість в обслуговуванні.
4. Компактні і незначні розміри.
5. Допустимість створення магістрального освітлення.
6. Повна відсутність миготіння.
7. Блискавичний старт.
8. Маловитратне енергоспоживання.
9. Не мають необхідність в особливому знищення.
10. Легкість установки.
Каркас презентованой led лінійки зроблений з високоякісного і міцного пластика, що безсумнівно дозволяє продукту працювати досить довго і безвідмовно. Виріб складається з бази, поверхневого матового светорассеивателя і освітлювальних світлодіодів. Світильник утворює потік світла в 600 lm і наділяє його температурою 6000К. Ця лінійка подає світло під кутом 120-140 градусів і відноситься до накладному способу закріплення.
Придбати набір діодних лінійок ви зможете в цьому онлайн-магазині — з цим набором ви зможете відчути справжній захват від led освітлення!
Лід лінійки експлуатують:
• Декоративне электроподсвечивание всередині приміщення (сходи, стелі, карнизи, ніші тощо).
• Зовнішня реклама та розробка лайтбоксів, вітрин, оформлення щитів, рекламних установок.
• Электроподсветка предметів меблів (кухні, полиці, шафи тощо).
• З метою освітлення гаражів, СТО, вітрин магазинів, допоміжних об'єктів.
• Освітлення стільниць, фартухів кухонних стінок.
• Электроподсвечивание дзеркал.
• Торгове обладнання (холодильники з прохолодними напоями, продаж коштовностей).
Пластмасовий корпус деякою мірою виконує захисну роль, оберігаючи лінійку від пилу і вологи, що розширює сферу її використання.
Споживана потужність дорівнює 6Вт, саме тому з цією лінійкою ви маєте можливість економити на електриці. Термін служби лінійки складає 30 000 годин. Функціонує від мережі 220В. led лінійка проведена в матовому пластиковому корпусі, має тверду основу і використовується в комерційно-промисловому і домашньому освітленні.
Технічні дані:
• Виробник: Китай
• Колір світіння: холодний білий
• Колір корпусу: білий
• Матеріал: матовий пластик
• Тип діода: SMD 2835
• Спосіб монтажу: накладний
• Температура кольору: 6000К
• Тип живлення: мережа
• Напруга: 220 V
• Потужність: 6W
• Клас захисту: IP44
• Кут світіння: 120-140 градусів
• Світловий потік: 600 lm
• Розміри: 300*14*8
• Ресурс роботи: 30000 годин
• Клас стрічки: Стандарт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Высота | 8 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Длина | 3000 мм |
| Класс качества | Professional |
| Цвет свечения | Білий холодний |
| Кут світіння | 140° |
| Количество светодиодов | 72 Led/m |
| Мощность | 6W |
| Назначение | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 220-250 V |
| Рабочая температура | -25°С - +55°С |
| Световой поток | 600 Lm Lm |
| Температура світіння | 6000 K |
| Тип диода | SMD 2835 |
| Ширина | 15 мм |
| Яскравість на діод | 8 Lm |
Информация для заказа
- Цена: 63,90 ₴
- Минимальный заказ: 5 шт.





