
Світлодіодний лінійний світильник 70см USB на акумуляторах з магнітами
220,70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1022709
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegram. Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світильник акумуляторний для аварійного освітлення
Портативний акумуляторний світильник чудово підійде для освітлення під час виїздів на природу, в гаражі, підсвічування торгових точок. LED світильник має 3 режими роботи (яскравий, середній і стробоскоп). Час роботи світильника на одному заряді може досягати 6,5 годин.
Заряджається від адаптера телефону, павербанка, комп'ютера через USB шнур.
Особливості:
- може заряджатися від адаптера, павербанка, ноутбука;
- 3 режими роботи;
- світить на одному заряді до 6,5 годин;
- наявність гачка забезпечує зручність при кріпленні на стіну;
- 2 магніти, які дають змогу кріпити світильник до металевих поверхонь;
- досить легкий простий у використанні.
Основні характеристики:
- Матеріал корпусу світильника - ABS пластик, він стійкий і практичний до зовнішнього впливу.
- Тип батареї: літій-іонний акумулятор.
- Акумулятор: 5V 2400mAH.
- Розміри корпусу: 707*40*22 mm.
- Температура світла: 6000 K (холодне біле світло).
- Час роботи: До 6,5 годин.
- Можливість заряджати через micro USB: так.
Комплектація:
- LED лампа - 1 шт.
- Кабель зарядки micro USB - 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Входное напряжение | 5 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Элементы питания | Акумулятор |
| Цвет свечения | Білий холодний |
| Количество светодиодов | 72 Led/m |
| Размер | 707x40x22 мм |
| Световой поток | 420 Lm Lm |
| Температура світіння | 6000 K |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип светильника | Лінійний |
| Время работы | 6,5 год |
Информация для заказа
- Цена: 220,70 ₴










