
Ремкомплект для світильника коло 48W 306х306 мм 4650Lm 5000K
268,80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1022686
Ремкомплект для світлодіодних світильників – це змінна деталь, що використовується при ремонті світильників та замінює собою джерело світла (світлодіодний модуль) та драйвер.
Ремкомплекти - зручні елементи для ремонту світильників.
Виріб поєднав у собі унікальні характеристики світлодіодів (низьке енергоспоживання, високу яскравість світлового потоку) та легкість монтажу (може монтуватись на магніти чи за допомогою шурупів).
Ремкомплект має мале тепловиділення. Вмикається відразу, без пауз на розігрів. Не випромінює ультрафіолет. Не виділяє шкідливих речовин у тому числі ртуті.
Ступінь захисту – IP20 (без захисту).
УВАГА!! Ступінь захисту від ураження струмом – 0, тому щоб уникнути ураження електричним струмом обов’язково необхідно встановлювати їх в корпус світильника.
Комплектація
- Світлодіодний модуль з драйвером – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації – 1 шт.
Файли та інструкції
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Кут світіння | 180° |
| Мощность | 48W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Рабочая температура | -20°С - +45°С |
| Размер | 306х306 мм |
| Световой поток | 4650 Lm Lm |
| Температура світіння | 5000 K |
| Тип оборудования | Ремкомплект |
- Цена: 268,80 ₴


