
Ремкомплект для світильника коло 24W 232х232 мм 2550Lm 5000K
137,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- В наличии 582 ед.
- Код: 1022684
Ремкомплект для світлодіодних світильників – це змінна деталь, що використовується при ремонті світильників та замінює собою джерело світла (світлодіодний модуль) та драйвер.
Ремкомплекти - зручні елементи для ремонту світильників.
Виріб поєднав у собі унікальні характеристики світлодіодів (низьке енергоспоживання, високу яскравість світлового потоку) та легкість монтажу (може монтуватись на магніти чи за допомогою шурупів).
Ремкомплект має мале тепловиділення. Вмикається відразу, без пауз на розігрів. Не випромінює ультрафіолет. Не виділяє шкідливих речовин у тому числі ртуті.
Ступінь захисту – IP20 (без захисту).
УВАГА!! Ступінь захисту від ураження струмом – 0, тому щоб уникнути ураження електричним струмом обов’язково необхідно встановлювати їх в корпус світильника.
Комплектація
- Світлодіодний модуль з драйвером – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації – 1 шт.
Файли та інструкції
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Кут світіння | 180° |
| Мощность | 24W |
| Робоча напруга | 220 V |
| Рабочая температура | -20°С - +45°С |
| Размер | 232х232 мм |
| Световой поток | 2550 Lm Lm |
| Температура світіння | 5000 K |
| Тип оборудования | Ремкомплект |
- Цена: 137,60 ₴




