
Світлодіодний світильник накладний стельовий квадратний Galactic 18 Вт IP40 5000K
384 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1022558
Світлодіодний стельовий світильник "Galactic" 18 Вт IP40 5000K – це стильне та ефективне джерело освітлення, яке ідеально підходить для будь-якого інтер'єру. Срібляста рамка додає світильнику додаткового шарму та стилю, підкреслюючи його сучасний дизайн. А завдяки своєму квадратному дизайну та накладній конструкції, він легко встановлюється на стелю без необхідності спеціальних монтажних робіт. Їх сучасний дизайн та особливий ефект «зоряного неба» створюють неповторну атмосферу в приміщенні.
Використання світлодіодних стельових світильників
Світлодіодні стельові світильники "Galactic" можуть бути використані в різних приміщеннях, включаючи будинки, квартири, готелі, ресторани, та багато інших місць. Завдяки високій якості освітлення та енергоефективності, вони стають все більш популярними як альтернатива традиційним джерелам світла. Вибір конкретного місця застосування залежить від ваших потреб освітлення та архітектурних особливостей приміщення.
Особливості світильника "Galactic"
- Мінімальне споживання електроенергії.
- Якісне освітлення прилеглої зони.
- Комфорт та затишок в оселі.
Зручність встановлення
Простий монтаж на стелі чи стіні забезпечується за допомогою стандартних дюбелів. Накладний світильник не потребує облаштування підвісної стелі.
Важливий плюс – тривалий термін експлуатації, який досягає до 10 років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Цвет свечения | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP40 |
| Гарантія | 12 міс |
| Длина | 290 мм |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 18W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 175-265V |
| Световой поток | 1450 Lm Lm |
| Серия | Galactic |
| Способ монтажа | Монтажна планка; Саморізи |
| Температура світіння | 5000 K |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип помещения | Для коридору; Для передпокою; Для балкону; Для ванної; Для офісу |
- Цена: 384 ₴


