
Смарт неон світлодіодний силіконовий AVT 8*16mm-12V-16W/m 12В
551,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1022077
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Смарт неон світлодіодний силіконовий AVT 8*16mm-12V-16W/m 12В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ванної; Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Тип діода | SMD 5050 |
| Колір світіння | Адресний |
| Застосування | Для вулиць; Для приміщень; Для реклами; Для дому |
| Гарантія | 12 міс |
| Робоча напруга | 12 V |
| Клас якості | Professional |
| Кількість світлодіодів | 60 Led/m |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Габаритні розміри | 8x12 мм |
| Яскравість | Надяскрава |
| Тип керування | З пультом |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Кратність різу | 5 см |
| Кількість метрів в котушці | 25 м |
| Тип чіпа | WS 2812 |
| Відстань між контактами | 1 мм |
| Кут світіння | 140° |
| IP захист | IP65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 551,60 ₴



