
Блок живлення ультратонкий 12 В 3А 36Вт AVT SLIM PROF з клемами
313,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1021922
Лед блок живлення ультратонкий 12 В 3А 36Вт AVT SLIM PROF з клемами вирізняється серед аналогічних пристроїв компактними габаритами. Незважаючи на різницю у розмірах, конструкція не поступається за своєю якістю елементної бази іншим моделям.
Широкий спектр застосування Led блоку живлення
Завдяки своїй компактній конструкції та високій ефективності використання, цей БЖ ідеально підходить для використання підсвіток меблів, дзеркал, стель, а також живлення світлодіодних освітлювальних приладів у квартирах, офісах, магазинах, виставкових приміщеннях тощо. Такий блок живлення забезпечує стабільну роботу світлодіодних стрічок, лінійок, ламп, панелей, забезпечуючи їхню оптимальну яскравість та тривалу роботу.
Основні особливості Led блоку
Особливості даного пристрою:
- Надійність. Корпус блоку живлення створений з якісного металу, що забезпечує захист внутрішніх елементів від забруднень.
- Компактний дизайн. Ідеально підходить для використання у місцях з обмеженим доступом.
Особливості монтажу
Лед блок живлення легко монтується і підключається до світлодіодних пристроїв, не вимагаючи складних налаштувань. Зазвичай монтаж включає закріплення блока на меблях, дзеркалах, полицях чи стіні з використанням кріпильних елементів (саморізи або шурупи), а також з'єднання його з електричною мережею за допомогою відповідних кабелів та з'єднувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота | 18 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вхідна напруга | 180-240 V |
| Гарантія | 24 міс |
| Довжина | 316 мм |
| Клас якості | Premium |
| Охолодження | Пасивне |
| Потужність | 36W |
| Струм на виході | 3 А |
| Тип блока | Ультратонкий |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 313,40 ₴




