
Світлодіодний світильник 20 Вт квадратний 6000К IP65 ЖКГ Datex
300,80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1018560
Світлодіодний світильник Datex ЖКГ 20 Вт квадратний 6000К IP65
Світильник накладної економічний і дуже простий в підключенні до джерела електричної енергії. Включається в мережу 220 в з допомогою инсталированного драйвера. Це дуже практично, тому що вам не треба буде замовляти блок живлення до нього.
Його светорассеиватель зроблений з непрозорого білого полікарбонату. Світильник має овальну/круглу/квадратну форму і простий пластиковий каркас білого кольору. Інтегрований перетворювач напруги дозволяє світлодіодному пристрою не реагувати на коливання електрики в мережі. Це забезпечує стійку і надійну роботу світильника.
Колірна температура 6000К формує холодний білий світ. Такий відтінок світла збільшує концентрацію уваги і допомагає створити робочу обстановку. При такому освітленні житлове приміщення навіть здається чистішою! За допомогою нього можна підкреслити стерильність житлових приміщень, а значить даний світильник люблять використовувати в медичних установах, у ванних кімнатах і на кухнях. Така якість світильника дає можливість експлуатувати його на сходових прольотах або в під'їздах, офісних кабінетах, а також на великих підприємствах.
Як видно навіть з найменування представленої моделі, такий світильник з успіхом використовують і в житлово-комунальних господарствах.
Переваги світильника:
- Немає миготіння.
- Немає низькочастотного шуму.
- Екологічно безопасносен.
- Не містить ртуті.
- Простота утилізації.
- Немає ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.
Технічні характеристики представленого світильника:
- Виробник — AVT
- Країна-виробник — КНР
- Тип освітлення світильник
- Тип ламп — LED
- Тип діода — SMD
- Тип світильника — пиловологозахищений
- Спосіб монтажу — накладної
- Форма конструкції — овал/круг/квадрат
- Матеріал — ABS пластик
- Колір світильника — білий
- Потужність — 20W
- Робоча напруга — 185-265V 50Hz
- Вхідна напруга — 220 В
- Габаритні характеристики — 220*65 мм
- Світловий потік — 1850 lm
- Кут освітлення — 120 градусів
- Встановлений термін роботи — 60000 годин
- Колір світіння — холодний білий
- Колірна температура — 6000К
- Клас захисту IP65
- Гарантійний термін — 12 місяців
- Економія електричної енергії — 90%
- Робоча температура < 60°C
- Габарити - 220*65 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Цвет свечения | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Гарантія | 12 міс |
| Длина | 65 мм |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Класс качества | Standart |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Полиамид |
| Мощность | 20W |
| Ресурс роботи | 40000 год |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Способ монтажа | Монтажна планка |
| Температура світіння | 6000 K |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип светильника | Стельовий; Настінний |
| Форма | Квадратная |
- Цена: 300,80 ₴




