
Світлодіодний світильник 24 Вт круглий 5000К IP40 ЖКГ Crona
268,80 ₴
249,98 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- В наличии 509 ед.
- Код: 1018519
Світлодіодний світильник Crona ЖКГ 24 Вт круглий 5000К IP40
Світильник накладний економічний і дуже простий в підключенні до джерела електричної енергії. Включається в мережу 220 В з допомогою інстальованого драйвера. Це дуже практично, тому що вам не треба буде замовляти блок живлення до нього.
Його світлорозсіювач зроблений з непрозорого білого полікарбонату. Світильник Crona ЖКГ 24 Вт має круглу формою і пластиковий каркас білого кольору. Інтегрований перетворювач напруги дозволяє світлодіодному пристрою не реагувати на коливання електрики в мережі. Це забезпечує стійку і надійну роботу світильника.
Колірна температура 5000К формує біле світіння. Такий відтінок світла збільшує концентрацію уваги і допомагає створити робочу обстановку. При такому освітленні житлове приміщення навіть здається чистішим!
За допомогою світильника Crona можна підкреслити стерильність житлових приміщень, а значить даний світильник люблять використовувати в медичних установах, у ванних кімнатах і на кухнях у ЖКГ. Така якість світильника дає можливість експлуатувати його на сходових прольотах або в під'їздах, офісних кабінетах, а також на великих підприємствах.
Як видно навіть з найменування представленої моделі, такий світильник використовують і в житлово-комунальних господарствах.
Переваги світильника Crona ЖКГ 24W:
- Немає миготіння.
- Немає низькочастотного шуму.
- Екологічно безпечний.
- Не містить ртуті.
- Простота утилізації.
- Немає ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.
Технічні характеристики світильника 24W Crona:
- Виробник — AVT
- Тип ламп — LED
- Тип діода — SMD
- Спосіб монтажу — накладний
- Форма конструкції — коло
- Матеріал — ABS-пластик
- Колір світильника — білий
- Потужність — 24W
- Робоча напруга — 185-265V 50Hz
- Вхідна напруга — 220 В
- Світловий потік — 2600 lm
- Кут освітлення — 120 градусів
- Колір світіння — білий
- Колірна температура — 5000К
- Клас захисту IP40
- Економія електричної енергії — 90%
- Робоча температура < 60°C
- Габарити - 180*35 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Цвет свечения | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Полиамид |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP40 |
| Высота | 35 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Длина | 180 мм |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Класс качества | Standart |
| Мощность | 24W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Световой поток | 2600 Lm Lm |
| Серия | Crona |
| Способ монтажа | Пластиковий фіксатор |
| Температура світіння | 5000 K |
| Тип лампы | Світлодіодна (LED) |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип светильника | Стельовий; Настінний |
| Ширина | 180 мм |
- Цена: 249,98 ₴





