
LED лампа Е27 C37 8W нейтральна біла 4100К SIVIO
37,30 ₴
35,44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- В наличии 242 ед.
- Код: 1018554
Світлодіодна лампа C37 SIVIO нейтральна біла 8W 4100K E27
Будучи першокласним виробом, led лампа SIVIO порадує вас своїм якісним рівнем і доступністю, забезпечивши економію електричної енергії до 85%, а стало бути, безсумнівно допоможе заощадити гроші. Більш того, з представленої лампою ви дбаєте про навколишнє середовище, оскільки вона вважається екологічно безпечним.
Лампа приносить значний потік світла і це є її ключовим перевагою, в наслідок цього її, в основному, застосовують як ключове джерело освітлення для комерційних і промислових об'єктів, малих і середніх бізнесів, таких як кав'ярні, кафе, міні фастфуди різного типу, швейні та промислові майстерні та інші об'єкти виробництва і реалізації товарів і провиантов, де потрібно високоякісне освітлення.
Здебільшого лампа розжарювання працює майже 1000 годин, а дана led лампа в 30 разів більше.
Світлодіодна лампа C37 SIVIO нейтральна біла 8W 4100K E27 якісно змінить лампи розжарювання потужністю більше 150 Вт.
Вставлений в лампу IC драйвер усуває мерехтіння. Відсоток вібрації напруги досягає лише тільки 5%, з цієї причини немає навантаження на зір. Лампа охоронена від стрибків напруги в мережі, в зв'язку з цим по праву є довговічною і дає нейтральний спектр білого кольору, який максимально звичний людському оку.
Продукт володіє компактними габаритами, з-за цього використовується як у головному, так і в декоративному освітленні. Лампа володіє невеликою температурою нагрівання. Це може дати можливість її вживання в багатьох люстрах і компонентах декорації, навіть якщо це будуть неміцні, мануфактурні, паперові світильники, плафони і вигадливі, креативні рукодільні або промислові світильники і люстри.
Технічні параметри лампи:
- Виробник — SIVIO
- Тип освітлення — лампа
- Тип лампи — LED
- Форма лампи — класична
- Тип цоколя — Е27
- Матеріал корпусу — алюмопласт
- Потужність — 8W Вт
- Робоча напруга — 175 — 265 В
- Вхідна напруга — 220 В
- Світловий потік — 800Lm
- Кут розсіювання — 250°
- Термін використання — 30000 годин
- Колірна температура — 4100К
- Рівень захисту — IP 20
- Гарантійний термін — 2 роки
- Габарити лампи — 37x102 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Індекс передачі кольору | Ra > 80 |
| Производитель | SIVIO |
| Высота | 98 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Еквівалентна потужність | 80 W |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Білий нейтральний |
| Материал | Алюмопласт |
| Материал колбы | Пластик |
| Можливість дімірованія | Нет |
| Мощность | 8W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 175-260 V |
| Световой поток | 800 Lm Lm |
| Температура світіння | 4100 K |
| Тип диода | SMD 2835 |
| Тип колби | C37 |
| Тип цоколя | E27 |
| Формфактор | Свічка |
| Ширина | 37 мм |
- Цена: 35,44 ₴


