
LED лампа Е27 А60 10W тепла біла 3000К SIVIO
34,20 ₴
32,49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- В наличии 216 ед.
- Код: 1012800
Світлодіодна лампа A60 SIVIO тепла біла 10W E27 3000K
Будучи першокласним виробом, led лампа SIVIO порадує вас своїм якісним рівнем і доступністю, забезпечивши економію електричної енергії до 85%, а стало бути, безсумнівно допоможе заощадити гроші. Більш того, з представленої лампою ви дбаєте про навколишнє середовище, оскільки вона вважається екологічно безпечним.
Лампа приносить значний потік світла і це є її ключовим перевагою, в наслідок цього її, в основному, застосовують як ключове джерело освітлення для комерційних і промислових об'єктів, малих і середніх бізнесів, таких як кав'ярні, кафе, міні фастфуди різного типу, швейні та промислові майстерні та інші об'єкти виробництва і реалізації товарів і провиантов, де потрібно високоякісне освітлення.
Здебільшого лампа розжарювання працює майже 1000 годин, а дана led лампа в 30 разів більше.
Світлодіодна лампа A60 SIVIO тепла біла 10W E27 3000K якісно змінить лампи розжарювання потужністю більше 150 Вт.
Вставлений в лампу IC драйвер усуває мерехтіння. Відсоток вібрації напруги досягає лише тільки 5%, з цієї причини немає навантаження на зір. Лампа охоронена від стрибків напруги в мережі, в зв'язку з цим по праву є довговічною і дає нейтральний спектр білого кольору, який максимально звичний людському оку.
Продукт володіє компактними габаритами, з-за цього використовується як у головному, так і в декоративному освітленні. Лампа володіє невеликою температурою нагрівання. Це може дати можливість її вживання в багатьох люстрах і компонентах декорації, навіть якщо це будуть неміцні, мануфактурні, паперові світильники, плафони і вигадливі, креативні рукодільні або промислові світильники і люстри.
Технічні параметри лампи:
- Виробник — SIVIO
- Тип освітлення — лампа
- Тип лампи — LED
- Форма лампи — класична
- Тип цоколя — Е27
- Матеріал корпусу — алюмопласт
- Потужність — 10W Вт
- Робоча напруга — 175 — 265 В
- Вхідна напруга — 220 В
- Світловий потік — 1000Lm
- Кут розсіювання — 300°
- Термін використання — 30000 годин
- Колірна температура — 3000К
- Рівень захисту — IP 20
- Гарантійний термін — 2 роки
- Габарити лампи — 60х110 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Індекс передачі кольору | Ra > 80 |
| Производитель | SIVIO |
| Высота | 110 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Еквівалентна потужність | 100 W |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Білий теплий |
| Материал | Алюмопласт |
| Материал колбы | Пластик |
| Можливість дімірованія | Нет |
| Мощность | 10W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 175-260 V |
| Световой поток | 1000 Lm Lm |
| Температура світіння | 3000 K |
| Тип диода | SMD 2835 |
| Тип колби | A60 |
| Тип цоколя | E27 |
| Формфактор | Груша |
| Ширина | 60 мм |
- Цена: 32,49 ₴


