
Led блок живлення 12V 5A 60Вт IP20 MN
221,90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- В наличии 750 ед.
- Только оптом
- Код: 1013424
Led блок живлення 12V MN-5A 60 Вт IP20
Характеристики блоку живлення:
- Вага: 650 грам
- Розміри: 84*58*37 мм
- Тип корпусу: перфорований
- Матеріал корпусу: Метал
- Вихідна потужність: 60 Вт
- Вихідна напруга: 12V
- Струм на вході: 5
- Гарантія – 1 рік
- Клас захисту: IP20
Даний блок живлення відносять до серії Compact. Назва серії говорить сама за себе. Компактність блоків є одним з їхніх переваг.
Зручні габарити корпусу допоможуть приховати блок живлення в будь-якому місці.
Представлені блоки порадують вас надійністю і стабільністю роботи. Ця серія джерел живлення перевірена часом на led ринку. І тепер багато фахівців довіряють якості цієї серії і користуються такими блоками для створення світло-технічних проектів.
Стабілізована вихідна напруга 12V даного джерела живлення безпечно для людини. Блок живлення має захисний металевий перфорований корпус ступінь захисту IP20 і встановлюється в приміщеннях з нормальною вологістю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Высота | 37 мм |
| Выходное напряжение | 12 V |
| Входное напряжение | 200-240 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Длина | 84 мм |
| Класс качества | Professional |
| Охлаждение | Пассивне |
| Мощность | 60W |
| Струм на виході | 5 А |
| Тип блока | З перфорацією |
- Цена: 221,90 ₴





