Led-блок живлення 12V SLIM-4A 48Bт IP65
Блоки живлення є невіддільною частиною під'єднання світлодіодної стрічки та інших льодових продуктів. Купити їх за дуже вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині.
Потужність блока живлення розраховується від довжини світлодіодної стрічки та її типу.
Розрахунок потужності блока живлення для LED стрічки:
Р бп = (Р св 1 м x L обвід св) + 20%, де
Р бп — потужність блока живлення,
Рв 1 м — споживана потужність 1 метра LED стрічки,
L об'єм св — загальний метрж під'єднуваної стрічки,
20% — запас потужності блока живлення.
Блоку живлення необхідний запас потужності. Зазвичай для LED-стрічок, LED-модуль, лід лінійок та іншої світлодіодної продукції рекомендується купувати блоки живлення на 20 відсотків потужніше, ніж сукупна споживана потужність світлодіодних виробів, яких живить блок живлення.
Це джерело живлення зі стабілізованою вихідною напругою 12 В розміщене в тонкий захисний алюмінієвий корпус, який має вологозахист IP65. Тому блок живлення може застосовуватися тільки всередині сухих приміщеннях, а монтуються вони завдяки своїм скромним габаритам і тонкому корпусу в найбільш важкодоступних місцях. Висока якість блока живлення подарує вам стабільну його роботу впродовж усього часу експлуатації.
Для монтування підійдуть саморізи або шурупи.
Кріпити блоки живлення можна в натяжних стелях, у спеціальних нішах у меблях, у настінних полицях або під столом.
Технічні характеристики представленого блока живлення:
Розміри: 287*20*22 мм
Струм: 4 А
Корпус: тонкий металевий
Максимальна потужність: 48 Вт
Гарантія: 1 рік
Ступінь захисту: IP65
Ми продаємо продукцію на ринку вже багато років, тому ми працюємо з надійними виробниками та пропонуємо на ринок продукцію з перевіреною якістю. Ваші покупки в нашому магазині стануть не тільки корисними, а й приємними!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Висота | 22 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вхідна напруга | 180-240 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина | 287 мм |
| Клас якості | Premium |
| Охолодження | Пасивні |
| Потужність | 48W |
| Струм на виході | 4 А |
| Тип блока | Ультратонкий-герметичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378,60 ₴




