-7%

Світлодіодний світильник 36 Вт накладний квадратний 5000К IP40 Silver
531,10 ₴
493,92 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- В наличии 464 ед.
- Код: 1020699
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegram. Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світильник накладний квадратний 36 Ватт виконаний з білого полімеру.
- світловий потік - 3500 Lm;
- тип кріплення - накладний;
- колір світіння - білий (5000К), комфортний для очей.
Світильник світлодіодний стельовий накладний Silver 36W легко монтується на поверхню за допомогою спеціального фіксатора (входить в комплект). Використовується для освітлення коридорів, вестибюлів, веранд, балконів і терас.
Звертаємо увагу на те, що монтаж і підключення світильника повинен виконувати кваліфікований фахівець!
Необхідні дії перед установкою світильника:
- Перевірте цілісність корпусу світильника, в разі виявлення порушення цілісності виробу користуватися таким світильником заборонено.
- Переконайтеся у відповідності напруги живлення вимогам на етикетці.
- Підключення світильника до пошкодженої електропроводки заборонене!
- Забороняється використання світильника з діммерами, вимикачами з підсвічуванням і іншими пристроями регулювання напруги.
- Забороняється торкатися фіксатора при поданій на нього напрузі без закріпленого на ньому світильника - це може призвести до ураження електричним струмом!
Монтаж:
- Розпакувати світильник.
- Вибрати місце установки світильника
- Закріпити фіксатор світильника двома дюбелями з шурупами на поверхні.
- Відключити живлення мережі 220V.
- Підключити дроти живлення фіксатора до електропроводки.
- Місце з'єднання проводу від світильника і мережевого кабелю електропроводки герметизувати ізоляційною стрічкою або іншим ізолюючим матеріалом.
- Закріпити світильник на фіксаторі.
- Включити живлення мережі 220V.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP40 |
| Высота | 35 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Длина | 230 мм |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Класс качества | Professional |
| Цвет свечения | Белый |
| Материал корпуса | Полиамид |
| Мощность | 36W |
| Ресурс роботи | 40000 год |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Световой поток | 3500 Lm Lm |
| Серия | Silver |
| Способ монтажа | Пластиковий фіксатор |
| Температура світіння | 5000 K |
| Тип лампы | Світлодіодна (LED) |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 493,92 ₴




