-7%

Світлодіодний світильник 18 Вт накладний круглий 5000К IP40 Silver
265,60 ₴
247,01 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- В наличии 106 ед.
- Код: 1020693
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegram. Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодний світильник Silver 18 Вт накладний круглий 5000К IP40
Накладний світлодіодний світильник Silver 18W призначений для освітлення житлових і громадських приміщень з підвищеним вмістом пилу і вологи. Особливістю світильників є дизайн корпусу (поздовжні сріблясті лінії) і наявність фіксатора на який кріпиться світильник.
- Потужність світильника 18Вт
- Ступінь захисту IP40
- Температура світіння 5000К (світло комфортне для очей)
- Cвітловий потік - 2000 Lm
- Три сріблясті поздовжні лінії на корпусі придають відчуття вишуканості
- Легкий і зручний монтаж (кріплення на фіксатор)
Звертаємо увагу на те, що монтаж і підключення світильника повинен виконувати кваліфікований фахівець!
Необхідні дії перед установкою світильника Silver 18 Вт 5000К IP40:
- Перевірте цілісність корпусу світильника, в разі виявлення порушення цілісності виробу користуватися таким світильником заборонено.
- Переконайтеся у відповідності напруги живлення вимогам на етикетці.
- Підключення світильника до пошкодженої електропроводки заборонене!
- Забороняється використання світильника з діммерами, вимикачами з підсвічуванням і іншими пристроями регулювання напруги.
- Забороняється торкатися фіксатора при поданій на нього напрузі без закріпленого на ньому світильника - це може призвести до ураження електричним струмом!
Монтаж:
- Розпакувати світильник.
- Вибрати місце установки світильника
- Закріпити фіксатор світильника двома дюбелями з шурупами на поверхні.
- Відключити живлення мережі 220V.
- Підключити дроти живлення фіксатора до електропроводки.
- Місце з'єднання проводу від світильника і мережевого кабелю електропроводки герметизувати ізоляційною стрічкою або іншим ізолюючим матеріалом.
- Закріпити світильник на фіксаторі.
- Включити живлення мережі 220V.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP40 |
| Высота | 35 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Длина | 150 мм |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Класс качества | Professional |
| Цвет свечения | Белый |
| Материал корпуса | Полиамид |
| Мощность | 18W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Световой поток | 2000 Lm Lm |
| Серия | Silver |
| Способ монтажа | Пластиковий фіксатор |
| Температура світіння | 5000 K |
| Тип лампы | Світлодіодна (LED) |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 247,01 ₴




