
Світлодіодний модуль СІВ 12 V білий теплий 1led 2 W IP65
24,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1019421
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP захист | IP65 |
| Виробник | МТК electro |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина | 36 мм |
| Клас якості | Standart |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Кут світіння | 120° |
| Кількість світлодіодів | 1 Led |
| Потужність | 2W |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча напруга | 12 V |
| Світловий потік | 60 Lm Lm |
| Температура світіння | 2700-3500 K |
| Тип діода | COB |
| Ширина | 36 мм |
| Яскравість на діод | 60 Lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24,80 ₴




