
Світлодіодний модуль 12 V білий smd2835 1led 1 W IP65
15,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1019208
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| IP захист | IP65 |
| Виробник | МТК electro |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина | 15 мм |
| Клас якості | Standart |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Кут світіння | 120° |
| Кількість світлодіодів | 1 Led |
| Потужність | 0.36W |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча напруга | 12 V |
| Температура світіння | 8000 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Ширина | 10 мм |
| Яскравість на діод | 5 Lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,50 ₴




