Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Виробник | МТК electro |
| Висота | 4,5 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина | 70 мм |
| Клас якості | Standart |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Кут світіння | 120° |
| Кількість світлодіодів | 1 Led |
| Потужність | 2W |
| Ресурс роботи | 30000 рік |
| Робоча напруга | 24 V |
| Світловий потік | 140 Lm Lm |
| Тип діода | COB |
| Яскравість на діод | 140 Lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,50 ₴


