Монтажна кліпса для неону 12V 6mm
У нашому інтернет-магазині ви зможете купити такий необхідний для вас у встановленні лід стрічки виріб, як монтажна кліпса для лід стрічки. Вона призначена для кріплення світлодіодного неону 6 мм 12V. Представлена кліпса виготовлена із силіконового матеріалу.
Габаритні параметри кліпси зображені нижче:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Комплектувальний | Для Led-неону 12 V |
| Розміри посадочні (висота) | 6 мм |
| Розміри посадочні (довжина) | 8 мм |
| Розміри посадочні (ширина) | 4 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Монтажна кліпса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,20 ₴


