
Світлодіодний світильник точковий 18 Вт квадратний 5000К IP20 Ester
137,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- В наличии 422 ед.
- Код: 1019335
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegram. Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Діодний точковий світильник Ester забезпечить яскраве та ефективне освітлення в приміщенні. Завдяки своїй потужності 18 Вт він ідеально підходить для точкового освітлення, а квадратний дизайн дозволяє легко вписати його в будь-який інтер'єр.
Застосування точкового світильника
Світлодіодний світильник Ester ідеально підходить для широкого спектру застосувань:
- В домашніх умовах (для освітлення кімнат, коридорів, кухонь та інших приміщень).
- В офісних приміщеннях.
- У торгових точках (для підсвічування виставкових вітрин та товарів).
- В ресторанах, кафе та готелях (для створення атмосферного освітлення).
Особливості 18 Вт світильника Ester
Серед основних особливостей можна виділити такі:
- Дані точкові світильники економлять простір, не створюючи ефекту його надмірної завантаженості.
- Освітлювальний прилад забезпечує рівномірне освітлення всього приміщення без явних плям або тіней.
- Це екологічний світильник, що не випромінює інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання.
Особливості монтажу світильника Ester
Перш ніж розпочати монтаж, переконайтеся, що мережа не має напруги.
Монтаж врізних світильників:
- у поверхні підвісної стелі вирізається отвір;
- випускаються дроти живлення;
- клеми світильника підключаються до них;
- світильник вставляється в отвір і фіксується там власними підпружиненими затискачами.
В кінці не забудьте перевірити роботу світильника, включивши живлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Длина | 120 мм |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Класс качества | Standart |
| Цвет свечения | Белый |
| Материал корпуса | Полиамид |
| Мощность | 18W |
| Ресурс роботи | 40000 год |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Розміри під врізку | 50x100 мм |
| Световой поток | 1800 Lm Lm |
| Способ монтажа | Лапки |
| Температура світіння | 5000 K |
| Тип монтажа | Врізний; Вбудований |
| Тип помещения | Для спальні; Для вітальні; Для кухні; Для коридору; Для ванної |
| Тип светильника | Потолочный |
Информация для заказа
- Цена: 137,60 ₴





