-7%

Led світильник накладний AVT Crona ЖКГ 18Вт 5000К квадрат IP40
217,60 ₴
202,37 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- В наличии 403 ед.
- Код: 1019199
+380 (95) 385-02-61
WhatsApp. Telegram. Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світлодіодний світильник ЖКГ Crona 18 Вт 5000К IP40 накладний квадратний
- Світильник гпкладний квадратний з потужністю 18 Ватт.
- Світловий потік - 1800 Люмен.
- Тип кріплення - накладний (за допомогою фіксатора, який йде в комплекті).
- Колір світіння світильника 5000К (нейтральний білий).
- Ступінь захисту IP40.
Звертаємо увагу на те, що монтаж і підключення світильника повинен виконувати кваліфікований фахівець!
Необхідні дії перед установкою світильника ЖКГ Crona 18W 5000К:
- Перевірте цілісність корпусу світильника, в разі виявлення порушення цілісності виробу користуватися таким світильником заборонено.
- Переконайтеся у відповідності напруги живлення вимогам на етикетці.
- Підключення світильника до пошкодженої електропроводки заборонене!
- Забороняється використання світильника з діммерами, вимикачами з підсвічуванням і іншими пристроями регулювання напруги.
- Забороняється торкатися фіксатора при поданій на нього напрузі без закріпленого на ньому світильника - це може призвести до ураження електричним струмом!
Монтаж:
- Розпакувати світильник.
- Вибрати місце установки світильника
- Закріпити фіксатор світильника двома дюбелями з шурупами на поверхні.
- Відключити живлення мережі 220V.
- Підключити дроти живлення фіксатора до електропроводки.
- Місце з'єднання проводу від світильника і мережевого кабелю електропроводки герметизувати ізоляційною стрічкою або іншим ізолюючим матеріалом.
- Закріпити світильник на фіксаторі.
- Включити живлення мережі 220V.
Світлодіодні світильники ЖКГ Crona купити можна, звернувшись до менеджера інтернет-магазину або оформивши замовлення через корзину сайту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP40 |
| Высота | 35 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Длина | 150 мм |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Класс качества | Professional |
| Цвет свечения | Белый |
| Материал корпуса | Полиамид |
| Мощность | 18W |
| Ресурс роботи | 40000 год |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Световой поток | 1800 Lm Lm |
| Серия | Crona |
| Способ монтажа | Пластиковий фіксатор |
| Температура світіння | 5000 K |
| Тип лампы | Світлодіодна (LED) |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип светильника | Стельовий; Настінний |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 202,37 ₴

