
Світлодіодна лампа Т8 G13 SIVIO холодна біла 9W 4000K (60 см)
68,30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 200 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1018529
Світлодіодна лампа Т8 G13 SIVIO холодна біла 9W 4000K (60 см)
З допомогою передових світлодіодних технологій презентована лампа легко переносить часті включення і виключення. Період її експлуатації довговічний.
Світлодіодна лампа Т8 SIVIO не має шкідливих для навколишнього середовища елементів, тому на сьогоднішній день вважається екологічно нешкідливим втробом. Виконана з матового скла. Девайс забезпечить вам більш стабільне, однакове, не мерехтливе світло і економію електричної енергії. На відміну від звичних газових аналогів така лампа не має потреби в додаткових пристроях для монтажу. Її використовують для зміни звичайних люмінесцентних ламп трубчастого типу з цоколем Gu13 або просто вставляють в кріплення попередніх флуоресцентних ламп.
Світлодіодна лампа SIVIO Т8 чудово проявив себе у продажу бездоганною якістю за розумною ціною.
Унікальні особливості лампи Т8 G13 SIVIO (60 см):
- Не зберігає нездорових газів (на відміну від люмінесцентних ламп).
- Не містить ультрафіолетовий спектр.
- Блискавичний старт.
- Довгостроковий період експлуатації: 40 000 ч.
- Спектр робочих температур: -25 40С°.
- Підключення без стартерів і баластів.
- Неважкий монтаж при зміні люмінесцентних ламп.
- Ощадливість електрики 60%.
Світлодіодна лампа Т8 G13 SIVIO холодна біла 9W 4000K (60 см) — це чудова заміна флуоресцентним світловим трубках, які зараз споживачі нерідко вживають з метою освітлення квартир та будинків. Ця модель також використовується для колективного висвітлення будь-яких об'єктів: медичні, офісні та навчальні закладу, торгові центри та магазини, невеликі виробничі приміщення, а ще банківські організації.
Технічні характеристики:
- Країна-виробник — КНР
- Тип освітлення — лампа
- Тип лампи — LED
- Форма лампи — трубчаста, лінійна
- Тип цоколя — статичний
- Тип цоколя — Gu13, штир
- Клас енергоспоживання — А
- Матеріал — скло
- Потужність — 9W
- Робоча напруга — 200-240 В
- Вхідна напруга — 220 В
- Світловий потік — 820 lm
- Кут освітлення — 280°
- Тривалість служби — 40000 годин
- Колірна температура — 4000K
- Колір світіння — білий
- Клас захисту — IP 20
- Гарантія — 1 рік
- Рівень передачі світла — >80% Ra
- Довжина — 600 мм
- Діаметр — 30 мм
- Альтернатива люмінесцентних ламп Т8.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Індекс передачі кольору | Ra > 80 |
| Производитель | SIVIO |
| Высота | 600 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Еквівалентна потужність | 90 W |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Білий нейтральний |
| Материал | Стекло |
| Можливість дімірованія | Нет |
| Мощность | 9W |
| Ресурс роботи | 40000 год |
| Робоча напруга | 220-250 V |
| Световой поток | 820 Lm Lm |
| Температура світіння | 4000 K |
| Тип цоколя | GU13 |
| Формфактор | Трубка |
- Цена: 68,30 ₴


