
Підвісний лінійний світильник білий AVATON #1507/1 FOREST-36W 4000K 120см (бук)
5 759,60 ₴
4 492,49 ₴
- В наличии 19 ед.
- Код: 1021932
Підвісний лінійний світильник білий AVATON #1507/1 FOREST-36W 4000K 120 см (бук)
Технологічний дизайн лінійних світильників на підвісі робить їх все більш популярними для облаштування приватних будинків, приміщень комерційного та громадського призначення. Світильник світлодіодний підвісний від українського бренду AVATON-один з кращих зразків лінійної серії світильників, представлених на вітчизняному ринку. Лаконічний елегантний дизайн без зайвого декору і складної конструкції, хороші світлотехнічні характеристики, Висока якість виконання, комфортний рівень освітлення вигідно відрізняють підвісний Світлодіодний світильник AVATON від аналогів.
Характеристики підвісного світлодіодного світильника
Світильник стельовий підвісний світлодіодний AVATON #1507/1 FOREST-36w виготовлений з натурального бука, пофарбованої в універсальний білий колір. Стійкий полімер, яким оброблена поверхня, надає виробу красивий глянсовий блиск і не приховує природну текстуру дерев'яних волокон.
Конструкція світлодіодного підвісного світильника складається з двох блоків: кріпильної планки і короба розміром 1200х120х36 мм.у короб інтегрований джерело світла – Світлодіодний модуль білого натурального світіння з температурою 4000 до і світловим потоком, рівним 2500 Lm. Якісні комплектуючі роблять світіння рівним, без мерехтіння. Для рівномірного розподілу світлового потоку і правильного кута розкриття освітленості в конструкції короба передбачений розсіювач з високою світловіддачею. Він дозволяє домогтися м'якого і комфортного освітлення, максимально близького до денного світла. Деталі світильника з'єднуються між собою за допомогою двох хромованих металевих підвісів, які надійно фіксуються в корпусі. Довжину підвісу можна регулювати по висоті, загальна довжина становить - 2 м.
Підвісний лінійний світлодіодний світильник відноситься до класу енергоефективності А і володіє ресурсом роботи, що перевищує 30 тис. годин. Технічні параметри приладу наступні:
- Потужність-36 W.
- Робоча напруга - 165-265 V.
Світильник світлодіодний підвісний AVATON в інтер'єрі
Лінійний світлодіодний Світильник підвісний AVATON стане прекрасним рішенням для інтер'єрів, виконаних в індустріальному, скандинавському, екологічному стилях. Сувора мінімалістична конфігурація і красивий білий колір надають виробу візуальну легкість, практично "розчиняючи" його в повітрі. У поєднанні з іншими елементами підсвічування прилад дозволить створити унікальний Світловий дизайн приміщення і акцентувати увагу на деталях інтер'єру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Линейная |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Длина | 1200 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Класс качества | Premium |
| Материал корпуса | Бук |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Наявність вимикача | Немає вимикача |
| Мощность | 36W |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Робоча напруга | 160-260 V |
| Розсіювач | Матовий (Frosted) |
| Световой поток | 2500 Lm Lm |
| Стиль | Сучасний; Мінімалізм |
| Температура світіння | 4000 K |
| Тип диода | LED SMD |
| Тип питания | Від мережі |
| Тип лампы | Вбудовані LED |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип помещения | Для кухні; Для офісу; Для кафе; Для бару |
| Тип светильника | Лінійний; Стельовий |
| Ширина | 36 мм |
- Цена: 4 492,49 ₴








