
Led прожектор AVT-3 100 Вт 6000 К IP65
990,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Led прожектор AVT-3 100 Вт 6000 К IP65
Такий led прожектор розроблений для освітлення під'їзних зон, рекламних конструкцій і будівельних об'єктів. Придбавши такий прожектор, ви можете бути впевненим, що високий кпд і витривалість до пошкоджень дадуть цій моделі здорово справлятися зі встановленими нинішнім світом завданнями освітленості.
Найчастіше прожектор застосовують для зовнішнього освітлення — як промислових, так і торгових площ, цехів, складів, вулиць, парків, стадіонів, стоянок, мостів і тунелів. Його точно також застосовують для зовнішнього освітлення фонтанів і будинків, ландшафтів і автостоянок. Ще такий виріб використовують для освітлення житлових комплексів.
Загалом led прожектор призначений для зовнішнього застосування і належить до серії компактних джерел світла. Його без особливих зусиль можна встановлювати в заглибленнях завдяки його невеликим розмірам. А непроникність корпусу дає змогу встановлювати цю модель поза приміщенням, не боячись погодних умов і впливу довкілля.
Переваги
Світловий потік цього прожектора потужніший, ніж у його замінників: галогенних, натрієвих прожекторів. Ця модель має покращений дизайн і приємний зовнішній вигляд. Прожектор вживає невелику кількість електрики, сприяючи в такий спосіб економії коштів.
Порівнюючи з вищезгаданими вище виробами світлодіодний прожектор має меншу температуру нагрівання, легшу вагу та заманливу ціну. Прожектори не вимагають особливого знищення, оскільки не розташовують у складі шкідливими компонентами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 8500 лм |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Термін служби | 3 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6000K |
| Джерело світла | Світлодіодна стрічка SMD |
| Матеріал корпусу | Сплав алюмінію |
| Робоча напруга (В) | 180-265 В |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Частота (Гц) | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 290 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 260 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення фонтанів |
- Ціна: 990,10 ₴





